İslami Kına Tuzla

İslami Kına Tuzla da düzenlemek isteyen gelin adayları kızlarımız için, birbirinden güzel İslami kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. 20 yılı aşkındır organizasyon sektöründe bulunmamız  sebebiyle edindiğimiz tecrübe bilgiler ışığında, birde işini severek yapan bayan ilahi ekibimiz ile birlikte, birbirinden güzel organizasyonlar yapmayı sürdürüyoruz.

İslami Kına Tuzla

Muhafazakar kına gecesi

Kına gecesi düzenlemek istiyor iseniz ve İslami bir kına gecesi olmasını talep ediyor iseniz, İstanbul’da İslami kına organizasyonu yapan en iyi firmada sınız. İçeriği zengin olmakla birlikte sizin görüşleriniz ve önerileriniz doğrultusunda içeriklerinde değişiklik yapmaktayız. Elbette ki kına kampanyaları içerisinde olmazsa olmazlar haricinde birçok değişiklik söz konusu olabilir. Buradaki amacımız ömrünüzde bir defa yaşayabileceğiniz kına gecesinde sizin istekleriniz doğrultusunda hoş bir seda bırakarak ayrılmaktır.

İslami Kına Tuzla

Dini Kına gecesi

Kına gecesi ile ilgili sizin görüşleriniz bizim için çok kıymetli, sizin mutlu olmanız bizi daha da mutlu etmektedir. Yaptığımız işi daha da severek yapıyoruz, İslami kına organizasyonu yapmak isteyen gelin adayları 0544 328 09 42 numaralı telefonumuza mesaj bırakabilirler ya da telefon numaralarını bıraktığı takdirde bayan tasavvuf ekibimizden müsait olan arkadaşlarımız size dönüş yapıp, program hakkında detaylı bilgi vermektedirler. İslâmî kına organizasyonu adı üstünde olmazsa olmazları vardır bunların başında da her ne sebeple olursa olsun organizasyon yapılacak alanda hiçbir şekilde erkek olmaması gerekmektedir.

Çalgısız kına gecesi

İslami kına organizasyonu yapıp kadın erkek birlikte olmasını beklemek elbetteki abesle iştigaldir. Bir diğer konumuzda sosyal medya,  maalesef sosyal medyada artık abuk subuk paylaşımlardan ötürü  normal bir iş yapamaz hale geldik. Hiçbir sebeple bayan ilahi ekibimiz ve bayan semazen arkadaşlarımızın videolarının YouTube gibi, Instagram gibi kanallarda yayınlanmasını asla istemiyoruz.  Elbette ki kamera ve fotoğraf çekimi yapılabilir fakat bunun detaylarını program başlangıcında ya da görüşmelerde bayan arkadaşlarımız sizlere anlatmaktadırlar.

Oyunsuz kına gecesi

Bu zamana kadar bu konuda elimizden geldiği kadar dikkat ettik  hiçbir şekilde sosyal medyada bu görüntüyü vermedik bundan sonra da bu hassasiyetimiz devam edeceği için bu saatten sonra bizimle çalışmak isteyen, İslami kına organizasyonu bizim yapmamızı isteyen müşterilerimizden talebimiz bu şekildedir. Şimdiden İslami kına organizasyonu yapacak müşterilerimize mutluluklar dileriz.  Allah her iki cihanda da mutlu, mesut, bahtiyar etsin İnşaAllah.