İslami Kına Organizasyonu

İslami Kına Organizasyonu 0544 328 0942

İslami Kına Organizasyonu

3 Kişilik Bayan İlahi Ekibi

Aşr-ı Şerif

Giriş Konuşması ve İlahileri

Kına Gecesi genel Sunumları

Bayan Semazen

Bayan Hint Kınacısı

Kayık Taht Veya Kafes Taht

( Kırmızı,Mor,Fuşya Renk seçenekleri

 2 Tane Minder,2 Tane Hilal,Cibinliği,Halısı )

Kahve İkram Bölümü

(Kahveyi gelen Ekibimiz Hazırlıyor

Gelin Hanım İkram Ediyor Anne ve Kayınvalideye)

Gül Merasimi / Nasihatlar

Def Eşliğinde İlahiler

Gelin – Kayınvalide Konuşması

(  Seslendirmeyi Gelen Ekibimiz Yapıyor )

Helallik Alma Bölümü

Kına Yakma Merasimi

Kapanış Konuşması ve Duası

PALYAÇO

(Çocuklar için Proğram Başından Sonuna Kadar Eğlence,yüz boyası,sosis balonlar)

İslami kına gecesi organizasyonunda bayan tasavvuf ekibimiz sahne almaktadır günler öncesinden hazırlıklar başlayıp İslami kına gecesi organizasyonu nun sorunsuz bir şekilde yapılması için bütün planlamalar yapılmaktadır. Gelin hanımlarla irtibat halinde olup kendilerine  ne istediği Sorulur ve kına gecesi organizasyonu bu doğrultuda devam eder burada önemli olan gelin hanımların kafasındaki soru işaretleri cevaplayıp akıllarında takılı hiçbir şey kalmamasıdır ekibimizin başındaki arkadaşımız programın sunum sohbet akışını hazırlayıp programın başından sonuna kadar organizasyon akışını sağlamaktadır daha fazla Detay almak için 0554 158 09 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz 

7 Haziran 2019 Cuma günü Esenyurt’ta Esranur Gelin Hanım ile Ali Haydar beyin İslami kına gecelerini gerçekleştirdik kendilerine ömür boyu mutluluklar dileriz. Hatıra organizasyon olarak bundan sonraki hayatlarında Vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini Cenabı Allah’tan dileriz. İslami kına gecesi yaptığımız Esranur Gelin hanıma güler yüzlü misafirperverliği için çok teşekkür ederiz. İslami kına organizasyonu İstanbul’un her semtinde Her gün farklı farklı organizasyonlar ile devam etmektedir bayan tasavvuf grubumuz ile gerçekten geceye damgasını vuran program oldu Kırmızı kına tahtımız ve bayan semazen ekibimiz ile geceye farklı bir renk kattı Tabii çocuklarımız için de farklı eğlenceler devam etmektedir sizlerde İslami kına yapmak isterseniz Farklı tarz seçeneklerimiz mevcuttur kırmızı kafes taht, fayton taht, kırmızı Kayık Ya da mor kayık taht ve daha farklı seçeneklerde tahtları mız mevcuttur İslami kına yapmak gibi bir planınız var ise bizlere 0554 158 09 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Bayrampaşa İslami Kına Organizasyonu

İslami Kına gecesi yapmak İçin Hatıra Organizasyonu ve www.islamikina.net İle çalışmayı seçen Büşra hanım ve eşi Mustafa beye teşekkür eder ömür boyu mutluluklar dileriz. İslami Kına denilince akla gelen Hatıra Organizasyon yine bir İslami kına gecesi organizasyonu daha alnının akıyla bitirdi.İslami Kına yapmayı planlayan gelin adaylarımızı ofisimize bekliyor fikir alışverişinde bulunmaya davet ediyoruz bizlere 0554 158 0942 numaraları telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

İslami Kına Organizasyonu
islami kına gecesi
İslami Kına Gecesi Kına Yakım Merasimi
Dini Kına Gecesi
Kına tahtı kiralama, kiralık kına tahtı, kına tahtı fiyatları, Kına tahtı kiralama fiyatları, ına tahtı kiralama fiyatları İstanbul, kına tahtı kiralama sahibinden, Bayrampaşa kına tahtı kiralama, Esenler kına tahtı kiralama, hatıra organizasyon, kına davulu kiralama,İslami kına, �slami kına gecesi, organizasyon, İslami kına gecesi organizasyonu, Esenler kına tahtı kiralama, Ümraniye kına tahtı kiralama, Avcılar kına tahtı kiralama, Bağcılar kına tahtı kiralama, Güneşli kına tahtı kiralama, İstanbul kına tahtı kiralama, kına, kına tahtı ve kına koltuğu kiralama, kına tahtı kiralama Ve Organizasyon,İstanbul kına gecesi organizasyonu, ucuz kına tahtı kiralama, uygun kına tahtı kiralama, ekonomik kına tahtı kiralama, taht kirala, şok fiyat,

İslami Kına Gecesi Proğram Akışı

 • Seçilen bir eser eşliğinde gelin yollarının altından gelinimiz davetlilerin huzuruna çıkar.
 • Tahta kadar gelir ve oturur. Etrafında volkan ve konfeti şov yapılır.
 • -Eser kapatılır ve hoş geldiniz ilahileri ile davetliler selamlanır.
 • Aileler, gelinimiz ve organizasyonumuz adına hoş geldiniz konuşması yapılır.
 • Aşr-ı Şerif okunarak manevi ortam kuvvetlendirilir.
 • – Düğün ilahi eşliğinde gelinimiz ortaya alınır ve etrafında def çalarak ilahi söylenir. Bu görsellik ile ara ara gelinimizin elinden tutularak, davetlilere selam vermesi sağlanır.
 • Def eşliğinde birkaç ilahi daha seslendirilir.
 • Kahve ikram bölümü ( gelinimizin anne ve kayın validesine bir jesti olarak anne ve kayın validesinin nişan, kına, düğün, davetliler, ikramlar derken, bir hayli yorulduklarını düşünerek onlara elleri ile kahve ikram etmek istediği belirtilir ve ikram için anne – kayın valide tahta alınır)
 • Anne ve kayın valide dosta düşmana karşı “yan yanayız, birlikteyiz” mesajı verirler. Kahveler ikram edilirken fon eşliğinde sonu kahve çekirdeğine dayanan, eşler arası sevgi, aşk, muhabbet ve şefkati konu alan bir hikaye anlatılır. Kahveler biter, gelinimiz fincanları alır, annelerimiz yerlerine, gelinimiz tahta geçer.
 • Def eşliğinde ilahiler seslendirilir.
 • Semazen gösterimizle ruhlar meşke dalar.
 • Gül Merasimi: Annenin gelinimize nasihatleri bölümüdür. Anne ve gelinimiz orta kısımda buluşurlar ve getirilen güller anneye verilir. Fon eşliğinde nasihatler seslendirilir. Her nasihatin sonunda annemiz bir gül verir nasihatler bitince yaşanılan duygu yoğunluğundan mütevellit yorulmuş olduğu düşünülerek tahta alınır. Bu esnada anne ve gelin ile ilgili ilahiler seslendirilir.
 • Elbette çocukları unutmadığımızı bilmenizi isteriz. Palyaçomuz ile birlikte çocuklarımız büyük bir çember yapar ve birkaç çocuk ilahisi eşliğinde oyunlar oynarlar. Çocuklar palyaçoyu taklit ederler. Bu sayede biraz önce toplanan hüzün bulutları dağılmış olur.
 • Def eşliğinde ilahiler söylenir. Davetlilerin de ilahilere katılmaları sağlanarak ortam canlandırılır.
 • Gelin – Kayın valide atışması ( Gelin ve kayın valide orta kısımda buluşurlar, arkada ekip arkadaşlarımız gelin ve kayın validenin seslendirmelerini yaparlar. Bu atışmada davetliler kâh gülerek kâh alkışlar ile varlıklarını hissettirirler.)   Not: Gelin ve kayın valideyi rencide edecek, üzecek hiçbir kelime ve cümle bulunmamaktadır. Tamamen sevgi ve muhabbet içermektedir.
 • Son olarak gelinimiz ekibin yanına geçer ve kapanış marşlarını birlikte seslendirip, kına merasimine geçiş sağlanır.
 • Hazırlıklar tamamlanır, taht ortaya çıkar, gelin hanımın ya da ekibimizin seçtiği bir eser eşliğinde gelin ve arkadaşlarının salona teşrifi sağlanır. Gelinimiz birkaç tur atıp oturduktan sonra, arkadaşları etrafında dönmeye devam eder. Geniş bir çember yaparak eser bitince otururlar. Fon eşliğinde neden kına yakıldığına dair küçük bir hikayeden sonra anne gelinimizin sağ tarafına, kayın valide de sol tarafına davet edilir. Anneden babadan davetlilerden helallik alınıp sağ elin kınası yakılır. Bu esnada helallik ile ilgili ilahiler okunur.  Kayın valide sol eline hediyesini verir ve sol elin de kınası yakılır. Bu esnada gelin ile ilgili eserler okunur.
 • Kapanış duası ile program nihayete erdirilir.
 • Gelinimiz artık dilediği hareket edebilir, davetlilerle ilgilenebilir.

WhatsApp ile ulaşmak için tıklayınız. 

İslami Kına Ekonomik Paket İçin Tıklayın

İslami Kına Standart Paket İçin Tıklayın