Sancaktepe İslami Kına Organizasyonu

İslami kına organizasyon ekibi olarak Sancaktepe’de İslami kına gecesi organizasyonu gerçekleştirdik. Kutsal Topraklar, Mekke’ye gelin gidecek kardeşimiz için İslami kına gecesi yapmak bize Ayrıca gurur verdi. Kendisine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

İslami kına gecesi organizasyonu içerisinde, olmazsa olmazı olan anneden kızına nasihatler bölümünde, yine duygusal anlar yaşandı. Bundan sonraki yaşantısında nasihatler bölümü olan. Gül merasiminde annenin kızına kına gecesinde son kez verebileceği nasihatleri dinledik. 

Kına tahtı kiralama bölümünde olan. farklı Renk ve modellerde ki kına tahtlarımız, İslami kına organizasyonu paketin içerisinde ücretsiz sunulmaktadır. Resimde Görüldüğü üzere kayık kırmızı kına tahtımız İslami kına programı içerisinde gelin hanım için özel olarak hazırlanmaktadır. 

Kahve ikram bölümünde İslami kına ekibi tarafından hazırlanan kahve, Gelin hanımın sunumu ile annesi ve kayınvalidesi ne ikram edilmektedir. Kına organizasyonu çerçevesinde Çok yoruldunuz, çok Emeğiniz geçti karşılığında bir kahve ikram edelim kırk yıl hatırı kalsın anlamında sunulan kahve afiyetle içilmektedir. 

Bayan semazen kiralama  İslami kına gecesinin olmazsa olmazlarından bir tanesi olan bayan semazen ekibi, her programda olduğu gibi İslami kına gecesi yaptığımız bütün programlarda sema gösterisi yapmaktadır. Manevi atmosferi daha da güçlendirmek daha da kuvvetlendirmek için yapılan gösteride gelen davetlilere ve düğün sahiplerine hoş bir sunum olmaktadır. 

Bir cevap yazın