İslami kına Organizasyonu

İslami Kına Organizasyonu İslami Usullere Uygun, İslami Kına Gecesi, Nişan Organizasyonu, Dini Düğün Organizasyonu, Bayan Tasavvuf grubu, Bayan semazen, Bebek Mevlidi gibi Bayanlar Arasında Olan Organizasyonlarınızı Tecrübeli Kadromuz İle Sizlere En Güzel Şekilde Organize Ediyoruz. Tekrarı Olmayan Anıların Kalıcı Hatırası İçin.

İslami kına Organizasyonu İstanbul

İslami Kına İstanbul

İslami Kına Gecesi Organizasyonu İçersinde, gerek Bayan Tasavvuf Ekibi Olsun, Gerekse Kına Tahtı Kiralama Olsun, Kına Geceleri Adına İhtiyacınız Olan Ne varsa, Bulabileciğiniz Hatıra Organizasyon ve
İslami Kına Sitelerimizde Organizasyon Adına Aradığınızı Bulabilirsiniz. Ekonomik paket‘den Başlayarak Bütçenize uygun İslami Kına Paketi bulabilirsiniz. 

Oyunsuz kına gecesi

Gelin Olacak Kızlarımıza Önerimiz İslami Kına Gecesi Maceraya Atılacak Organizasyon Değildir. İşinde Uzman Kadromuz İle Sizlere Unutulmayacak İslami Kına Organizasyonu Sunuyoruz. Bize 0544 328 0942 Den Ulaşabilir, Cevaplanmasını İstediğiniz Sorulara Cevap Bulabilirsiniz. Mutluluğunuz Mutluluğumuzdur.

Dini kına gecesi

Dini Kına Gecesi  İçerisinde, gerek Bayan Tasavvuf Ekibi Olsun, Gerekse Kına Tahtı Kiralama Olsun, Kına Geceleri Adına İhtiyacınız Olan Ne varsa, Bulabileciğiniz Hatıra Organizasyon ve
İslami Kına Sitelerimizde Organizasyon Adına Aradığınızı Bulabilirsiniz. Ekonomik paket‘den Başlayarak Bütçenize uygun İslami Kına Paketi bulabilirsiniz. Gelin Olacak Kızlarımıza Önerimiz İslami Kına Gecesi Maceraya Atılacak Organizasyon Değildir. İşinde Uzman Kadromuz İle Sizlere Unutulmayacak İslami Kına Organizasyonu Sunuyoruz. Bize 0544 328 0942 Den Ulaşabilir, Cevaplanmasını İstediğiniz Sorulara Cevap Bulabilirsiniz. Mutluluğunuz Mutluluğumuzdur.

Kuranlı kına gecesinde Neler yapılır

İslami kına  Organizasyonunda Yılların tecrübesi ile profesyonel bir ekiple hizmetinizdeyiz İslami kına gecesi en ince ayrıntısına kadar planlamaların yapıldığı titizlikle yönettiğimiz İslami kına organizasyonda yenilikleri takip eden anlayışla, en kaliteli ekipman ile unutulmayacak Hafızalarda kalan en güzel hatıralar için Hatıra organizasyon güvencesi ile size İslami Kına hizmeti sunuyoruz. Sizlere En güzel ve İslama  uygun İslami Kına Hizmeti  ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz organizasyonda bayan ilahi tasavvuf ekibimizle birbirinden güzel ilahiler bayan semazen gösterisi bayan palyaço ve daha bir çok etkinlik ile sizlerleyiz.

Kına Tahtı Kiralama

Kına Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Olan Kına Tahtı Farklı Renk farklı Modellerle Gelin Hanımların Hizmetinde Olmaya Devam Ediyor. Günden Güne Yeni Modellerle Farklılık Yaratmaya Devam Eden Organizasyon Sekterü Kına Tahtı Alanındada Gelişmeler Sağlıyor. İslami Kına ve Eğlenceli Kına Dediğimiz Kına Organizasyonlarında İslami Kına Olarak Bizlerde Bünyemize Farklı Renk Farklı Modellerde Kına Taht Modelleri Ekliyoruz. İster İslami Kına Organizasyonu İsterse Sadece Taht Kiralama Olsun Kına Tahtı Hizmetimiz Devam Etmektedir. Sizlerde Kına Tahtı kiralamak İstiyorsanız Bir Telefon Kadar Yakınız.

Kına Gecesi Program Akışı

Seçilen bir eser eşliğinde gelin yollarının altından gelinimiz davetlilerin huzuruna çıkar.

 -Tahta kadar gelir ve oturur. Etrafında volkan ve konfeti şov yapılır.

– Eser kapatılır ve hoş geldiniz ilahileri ile davetliler selamlanır.

 – Aileler, gelinimiz ve organizasyonumuz adına hoş geldiniz konuşması yapılır.

 -Asr-ı Şerif okunarak manevi ortam kuvvetlendirilir.

 – Düğün ilahi eşliğinde gelinimiz ortaya alınır ve etrafında def çalarak ilahi söylenir. Bu görsellik ile ara ara gelinimizin elinden tutularak, davetlilere selam vermesi sağlanır.

 -Kahve ikram bölümü ( gelinimizin anne ve kayınvalidesine bir jesti olarak anne ve kayınvalidesinin nisan, kına, düğün, davetliler, ikramlar derken, bir hayli yorulduklarını düşünerek onlara elleri ile kahve ikram etmek istediği belirtilir ve ikram için anne – kayınvalide tahta alınır)

 – Semazen gösterimizle ruhlar meşke dalar 

– Gül Merasimi: Annenin gelinimize nasihatleri bolu mudur. Anne ve gelinimiz orta kısımda buluşurlar ve getirilen güller anneye verilir. Fon eşliğinde nasihatler seslendirilir. Her nasihatin sonunda annemiz bir gül verir nasihatler bitince yaşanılan duygu yoğunluğundan mütevellit yorulmuş olduğu düşünülerek tahta alınır. Bu esnada anne ve gelin ile ilgili ilahiler seslendirilir.

-Elbette çocukları unutmadığımızı bilmenizi isteriz. Palyaçomuz ile birlikte çocuklarımız büyük bir çember yapar ve birkaç çocuk ilahisi eşliğinde oyunlar oynarlar. Çocuklar palyaçoyu taklit ederler. Bu sayede biraz önce toplanan hüzün bulutları dağılmış olur. 

palyaço kiralama
 – Gelin – Kayınvalide atışması ( Gelin ve kayınvalide orta kısımda buluşurlar, arkada ekip arkadaşlarımız gelin ve kayınvalidenin seslendirmelerini yaparlar. Bu atışmada davetliler kâh gülerek kâh alkışlar ile varlıklarını hissettirirler.) Not: Gelin ve kayınvalideyi rencide edecek, üzecek hiçbir kelime ve cümle bulunmamaktadır. Tamamen sevgi ve muhabbet içermektedir. – Son olarak gelinimiz ekibin yanına geçer ve kapanış marşlarını birlikte seslendirip, kına merasimine geçiş sağlanır.

 – Hazırlıklar tamamlanır, taht ortaya çıkar, gelin hanımın ya da ekibimizin seçtiği bir eser eşliğinde gelin ve arkadaşlarının salona teşrifi sağlanır. Gelinimiz birkaç tur atıp oturduktan sonra, arkadaşları etrafında dönmeye devam eder. Geniş bir çember yaparak eser bitince otururlar. Fon eşliğinde neden kına yakıldığına dair küçük bir hikayeden sonra anne gelinimizin sağ tarafına, kayınvalide de sol tarafına davet edilir. Anneden babadan davetlilerden helallik alınıp sağ elin kınası yakılır. Bu esnada helallik ile ilgili ilahiler okunur. Kayınvalide sol eline hediyesini verir ve sol elin de kınası yakılır. Bu esnada gelin ile ilgili eserler okunur.

islami kına organizasyonu

 -Kapanış duası ile program nihayete erdirilir. 

Allah Mesut Etsin İnşaALLAH

Bir cevap yazın